De Niemanders
"Het vuur in mij zal nooit verdwijnen"

PoëzieRevue ISK Haarlem

Op 25 juni 2026 traden de jongeren van ISK Haarlem op tijdens de PoëzieRevue in de Toneelschuur in Haarlem!

In een show met dans, muziek en poëzie traden zij op met hun zelfgeschreven gedichten. De gedichten waren persoonlijk, gevoelig maar ook krachtig. Een zin als "Het vuur in mij zal nooit verdwijnen" blijft lang hangen.

De dansers van Turn it Loose tolden over het podium, Mustafa Stitou droeg poëzie voor en de muzikanten van De Niemanders bliezen de zaal omver met een waanzinnig optreden. De presentatie was in handen van André Accord. Frank Wardenier begeleidde de jongeren op drums en Vlado Spisiak op gitaar.

Een professionele jury koos de winnende gedichten, reikten de prijzen en eervolle vermelding uit, én kozen de jongere die het beste voordroeg. De jury bestond uit dichter Mustafa Stitou, docent op het ISK Anne van der Molen en kunstcritica en poëziedocent Zoë Dankert. 

Winnaars ochtend Revue

Zonder ziel van Noura

Ogen van Rosi

Regenboog van Natnael

De natuur maakt mij blij van Awurabena

 

Met eervolle vermeldingen voor:

Kinderhand van Abdi 

Model van Hanit

Slak van Nikita

Jouw ogen van Aziz

 

Milia won de voordrachtsprijs met In mijn wereld

 

Winnaars middag Revue

De reis van Enas

Het vuur in mij van Lulu

Make-up van Nihad

Muziek van Obada

De volgende halte van Faith

 

Met eervolle vermeldingen voor:

Mijn droom van Wanmai

Met mijn moeder van Eshrak

Iemand van Nasteeho

Rose won de voordrachtsprijs met Alleen 

 

Gefeliciteerd allemaal!

Foto door: Marieke Mutgeert